Бегемотики

1-2 роки

Цікаві розвиваючі заняття з дітками, що сприяють гармонійному фізичному і психоемоційному розвитку. Частина заняття для мам, де ми пропонуємо знайти час для себе та зануритись у світ творчості.


Розклад

Середа, п'ятниця 10:15 - 11:35

Пробне заняття

Хом’ячки

2-3 роки

На цих заняттях педагоги допоможуть дітям розвинути їх таланти, розкрити потенціал, стати самостійними, впевненими в собі і своїх силах, навчитись перебувати в колективі, відстоювати свої інтереси та з повагою ставитись до інтересів інших. Діти поринуть у світ казки, де час навчання летить неймовірно швидко. Спочатку дітки займаються з мамою, а поступово залишаються самі.

Розклад

Понеділок, середа 15:15 - 16:45

Вівторок, четвер 18:00 - 19:30

Пробне заняття

Левенята (садок)

3-5 років

Заняття:

Англійська мова – занурення в англомовне середовище через ігрові складові заняття.

Театральні заняття – розвиток емоційного інтелекту, режисерських навичок, адаптованих під дану вікову категорію,постановка казок.

Конструювання (моделювання) виготовлення обємних саморобок та іграшок з паперу, картону, дерева і інших матеріалів, різноманітні конструкції з різного виду конструкторів.

Музичні заняття.

Ліпка з солоного тіста, пластиліну, розвиток фантазії, творчого мислення і уяви, просторового сприйняття.

Аплікації з використанням різноманітних природніх матеріалів, розвиток точних рухів руки і дрібної моторики пальців.

Малювання - розвиток творчих здібностей дітей за допомогою створенні виразних образів різних предметів доступними для даного віку образотворчими засобами.

Прописи, підготовка руки до письма.

Діти перебувають в групі з двома педагогами, впродовж п’ятьох годин, в перерві між заняттями є перекус, обід, прогулянка.

А також 1 раз на тиждень ціква екскурсія

Розклад

Понеділок-п’ятниця 09:30 - 15:00

Пробне заняття