This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Бегемотики

1-2 роки

Цікаві розвиваючі заняття з дітками, що сприяють гармонійному фізичному і психоемоційному розвитку. Частина заняття для мам, де ми пропонуємо знайти час для себе та зануритись у світ творчості.


Розклад

Середа, п'ятниця 10:15 - 11:35

Пробне заняття

Хом’ячки

2-3 роки

На цих заняттях педагоги допоможуть дітям розвинути їх таланти, розкрити потенціал, стати самостійними, впевненими в собі і своїх силах, навчитись перебувати в колективі, відстоювати свої інтереси та з повагою ставитись до інтересів інших. Діти поринуть у світ казки, де час навчання летить неймовірно швидко. Спочатку дітки займаються з мамою, а поступово залишаються самі.

Розклад

Понеділок, середа 15:15 - 16:45

Вівторок, четвер 18:00 - 19:30

Пробне заняття

Левенята (садок)

3-5 років

Заняття:

Англійська мова – занурення в англомовне середовище через ігрові складові заняття.

Театральні заняття – розвиток емоційного інтелекту, режисерських навичок, адаптованих під дану вікову категорію,постановка казок.

Конструювання (моделювання) виготовлення обємних саморобок та іграшок з паперу, картону, дерева і інших матеріалів, різноманітні конструкції з різного виду конструкторів.

Музичні заняття.

Ліпка з солоного тіста, пластиліну, розвиток фантазії, творчого мислення і уяви, просторового сприйняття.

Аплікації з використанням різноманітних природніх матеріалів, розвиток точних рухів руки і дрібної моторики пальців.

Малювання - розвиток творчих здібностей дітей за допомогою створенні виразних образів різних предметів доступними для даного віку образотворчими засобами.

Прописи, підготовка руки до письма.

Діти перебувають в групі з двома педагогами, впродовж п’ятьох годин, в перерві між заняттями є перекус, обід, прогулянка.

А також 1 раз на тиждень ціква екскурсія

Розклад

Понеділок-п’ятниця 09:30 - 15:00

Пробне заняття