This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Школа «Аксіома»

Вітаю!

Мене звати Наталія Медведєва. Я – засновник дитячого центру «Мадагаскар», керівник альтернативної школи «Аксіома», а також художниця і педагог. У минулому: PR-керівник та фінансовий аналітик. З народження сина Сашка досліджую тему виховання і створення умов для максимального розкриття потенціалу дітей. З малечку моя дитина знає як правильно ходити у гори, займатись скелелазінням, плавати, надавати першу допомогу. Разом ми займались творчістю та пізнавали світ навколо. Я з чоловіком ставили перед собою цілі максимально розвивати тілесний, емоційний та метальний інтелекти Сашка. Коли настав час іти до школи, ми зрозуміли, що якість освітніх послуг у традиційній школі нас не влаштовує – узагальнений підхід, застарілі програми, нецікава подача матеріалу, примус та авторитарність, переповнені класи, не завжди ефективне використання часу дитини. У багатьох шкільних системах діти нудьгують і втрачають інтерес до навчання. Я не хотіла боротись з тим, що є. Натомість направила зусилля на створення школи, де кожен максимально зможе розкрити свій потенціал. За оцінками фахівців, до закінчення навчання у школі сьогоднішні першокласники вийдуть у світ, де від 40 до 60% робочих місць зникнуть. Так, спільно з іншими родинами однодумців народилась школа «Аксіома». Зміни починаємо з себе. Аксіома – бо необхідність навчати дітей якісно по-іншому для нас не потребує доведення.

5 переваг школи «Аксіома»:

  • Інноваційність. Основою навчальної програми школи є вимоги, передбачені МОН, але ми доповнюємо програму сучасними дисциплінами (історія мистецтв, театральне мистецтво, геологія, фінансова грамотність і багато інших), а наявні викладаємо за новими методиками. Вивчення письма як творче заняття з каліграфії, тренування пам’яті – мнемоніка, авторська програма з математики допомагає легко вправлятись з цифрами.
  • Свобода. В «Аксіомі» зростають лідери, що привчаються до відповідальності, самодисципліни та ініціативності. Спілкування між педагогами та школярами – партнерські. Є спільні правила і відповідальність. Діти мають свободу вибору - починаючи від змоги сидіти за партою чи на килимі, рухатись під час уроку, швидкості опанування предмету. І навіть право у будь-який час змінити школу.
  • Розвиток дивергентного мислення. Сучасний світ змінюється по експоненті, а тому навичка генерувати нові ідеї, шукати нестандартні рішення проблем, творча сміливість усіляко підтримується педагогами та завданнями на уроках.
  • Педагоги-особистості. Особистість педагога, його задоволення від роботи і любов до предмету легко «зчитується» дітьми і відображається на їх успішності. Відтак, у нашій школі відібрані педагоги, що вирізняються ініціативністю, люблять дітей і свою роботу, продовжують вчитись та вдосконалюватись.
  • Відсутність домашніх завдань та публічного оцінювання. У даному питанні притримуємось світової практики і залишаємо дитині змогу мати власний час і відпочинок.