This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Про нас

Вас вітає центр сімейного дозвілля "Мадагаскар". Він заснований люблячими мамами, які пройшли відповідне навчання, відвідали безліч психологічних курсів та тренінгів по вихованню та розвитку дітей різного віку.

Наша мета - гармонійний, різносторонній розвиток дитини, відновлення ресурсу мам, що веде до злагодженості та комфорту їх внутрішнього стану і відносин в сім'ї. Ми працюємо за різними методиками і програмами, використовуємо безліч цікавих практик виховання дітей, з яких відбираємо найкраще.Ми впевнені, що діти повинні більше гуляти, і бавитись під час прогулянки, саме так як самі нафантазують (стрибати в калюжах, копирсатися в землі чи піску, ловити ротиком краплі дощу тощо) з друзями-педагогами, які з радістю розширюють межі їх фантазій. Ми вчимо любити природу, пояснюючи необхідність її збереження та дбайливого ставлення до навколишнього середовища.

Переглянути фотогалерею

Всі педагоги відкриті для розвитку та використання новітніх освітніх технологій, але оскільки немає меж досконалості, наш персонал постійно вчиться, відвідує спеціалізовані курси та тренінги.

Ретельно підібраний персонал, цікава програма, творчі заняття, веселі екскурсії та прогулянки - створюють незвичайну атмосферу в нашому закладі, то ж пропонуємо цікаво та корисно провести час вам та вашим малюкам в Центрі Сімейного Дозвілля «Мадагаскар».